KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9741142
nr 974 1142
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, 2 st. Sven Ljungberg (1913-2010), numrerade och signerade, motivet: 43x60 + 42x35, oramade
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 20:39:49
17/8 18:20:04
150 kr
17/8 20:34:49
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg